Oficjalna strona Publicznej Szkoły Podstawowej w GlinnikuAktualności 2016/2017Zbiorka plastikowych nakrętek zakończona sukcesem !!!

banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

44Tradycją stał się już udział naszej szkoły w corocznej zbiórce nakrętek. Akcja trwała od września do maja i cieszyła się ogromnym powodzeniem. Wszystkie klasy bardzo chętnie przystąpiły do zbiórki. Staramy się w ten sposób pomóc w miarę naszych możliwości osobom potrzebującym. W tym roku szkolnym włączyliśmy się w akcję na rzecz Gabrysi Małyszek wierząc, że nasz wysiłek pomoże w zebraniu funduszy koniecznych na jej rehabilitację. Zbiórka nakrętek dobiegła już końca. Nasza szkoła przekazała rodzicom Gabrysi 246,20kg.nakrętek.Tegorocznymi rekordzistami okazała się klasa V, która zebrała 65,20kg. Koordynatorem akcji była p. Agnieszka Bernaciak-pedagog szkolny. Poniżej zamieszczamy podziękowania, które otrzymaliśmy od rodziców Gabrysi.


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę.
A to wyniki zbiórki w poszczególnych klasach:

Klasa O - 39,5kg.(3,29)
Klasa I - 36,90kg.(3,35)
Klasa II - 46,90kg.(4,26)
Klasa III - 14,60kg. (1,46)
Klasa IV - 7,10kg.(0,78)
Klasa V - 65,20 kg.(5,40)
Klasa VI - 36 kg.(3,60)

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły za „wkręcenie” się w naszą akcję.

dyplom