banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

INFORMACJA

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubochni informuje, że można ubiegać się o pomoc materialną o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego na rok szkolny 2019/2020. Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego należy pobrać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lubochni pokój nr 3.
Pomoc materialna o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego przysługuje uczniom od I klasy Szkoły Podstawowej, zamieszkującym na terenie Gminy Lubochnia. Wnioskodawcą ubiegającym się o w/w pomoc może być rodzic i opiekun prawny ucznia oraz pełnoletni uczeń.

Czytaj więcej: INFORMACJA

Informacja

INFORMACJA

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Glinniku informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września 2019r.o godz. 1100.

Msza św. rozpoczynająca rok szkolny odbędzie się w Kościele w Spale o godz. 1700.

Konkurs czytelniczy „Bohaterowie naszych lektur”.

60671167 357974658405882 7404396122199818240 nCzytanie daje satysfakcję.
Czytanie rozwija dojrzałe słownictwo.
Dzięki czytaniu lepiej piszemy.
Czytanie bywa trudne, ale pokonywanie trudności jest potrzebne.
Czytając, stajemy się mądrzejsi.
Czytanie otwiera drzwi do dalszej edukacji.
Dzięki czytaniu lepiej rozumiemy siebie i innych ludzi.

Dnia 12 marca 2019 r. odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy pt: „Bohaterowie naszych lektur”. Celem którego było: propagowanie aktywności czytelniczej wśród dzieci, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, szerzenie kultury czytelniczej, rozbudzanie stałego kontaktu z książką oraz doskonalenie techniki czytania – cichego i ze zrozumieniem. Konkurs dodatkowo sprawdził znajomość lektur oraz podkreślił konieczność utrwalania nawyków obcowania z książką.

Czytaj więcej: Konkurs czytelniczy „Bohaterowie naszych lektur”.

XII KONKURS WIEDZY O GMINIE LUBOCHNIA

dsc04696W dniu 16 maja br na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Glinniku został przeprowadzony już po raz dwunasty Konkurs Wiedzy o Gminie Lubochnia, w którym wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych: w Lubochni, Królowej Woli i Glinniku- łącznie 27 uczestników. W organizację w/w konkursu włączyło się Nadleśnictwo Spała, a honorowy patronat nad nim objął Wójt Gminy Lubochnia- p. Piotr Majchrowski.

Czytaj więcej: XII KONKURS WIEDZY O GMINIE LUBOCHNIA